bilietai

Gerbiami teatro lankytojai, kviečiame drąsiai planuoti
savo apsilankymus teatre.

Jei pandeminė situacija šalyje keisis ir kultūros įstaigos nebegalės priimti lankytojų arba dėl asmeninių priežasčių patys nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio).

 

Kaip įsigyti bilietus?
Bilietus į festivalio TheATRIUM spektaklius galima įsigyti Klaipėdos dramos teatro kasoje (Teatro g. 2) ir „Tiketos“ kasose visoje Lietuvoje (kasų sąrašas čia), taip pat internetu www.tiketa.lt ir www.teatrai.lt

 

Kasos darbo laikas:
II–V: nuo 10.00 iki 19.00, pietų pertrauka: 14.00–15.00
VI: nuo 11.00 iki 19.00, pietų pertrauka: 14.00–15.00
VII: 1 val. iki spektaklio / renginio pradžios
Jei norite įsigyti 10 ir daugiau bilietų, susisiekite su pardavimų vadybininke Rūta Lencevičiūte: Tel. 8 659 07931, el. p. ruta@kldt.lt

 

Bilietų nuolaidos:

Moksleiviams, studentams, senjorams – 50 %

Perkant 20 vnt. ir daugiau – 20 %

\

Neįgaliesiems, akluosius bei silpnaregius lydintiems bilieto kaina – 3 Eur

Lojalaus žiūrovo kortelė – 30 %

„Tiketos“ klubas – 20 %

PASTABA: likus 7 d. d. iki spektaklio, neįgaliajam vežimėlyje arba jį lydinčiam asmeniui būtina susisiekti su teatro administratore Greta Matuzaite tel. 8 616 49589 arba el. paštu greta@theatrium.lt ir susitarti dėl vietų rezervavimo ir bilietų įsigijimo.

* Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, teatro darbuotojams, įleidžiantiems žiūrovus į salę, kartu su bilietu pateikia nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, į teatrą bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.

Visiems bilietams taikomas 0,75 Eur „Tiketos“ paslaugos mokestis. Nuolaidos šiam mokesčiui netaikomos.
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami.