Pristatymas

Klaipėdoje vykstantis tarptautinis teatro festivalis TheATRIUM yra tikra teatro šventė, pristatanti klaipėdiečiams bei miesto svečiams geriausius, įdomiausius bei įspūdingiausius pastarojo meto Lietuvos bei pasaulio spektaklius.

Vienintelis TheATRIUM kriterijus – kokybė. Atrinkinėdami spektaklius festivaliui mes stengiamės patys „gyvai“ juos pamatyti, sekame naujus mums įdomių teatrų ir režisierių pastatymus. Regis, kartais mums tai visai neblogai pavyksta. Tai liudija Jūsų susidomėjimas festivaliu. Festivalio TheATRIUM koncepcija be galo paprasta: mes tiesiog norime rodyti Jums gerus spektaklius – ir žiūrėti juos su Jumis kartu, ir jausti malonumą. Žiūrėti gerus spektaklius kartu su gera, protinga publika, jausti jos emocijas – didžiulis džiaugsmas. Sakau tai be lašelio dirbtinio patoso.
Parodysime Jums spektaklius iš Italijos, Japonijos ir Čekijos. 
Sveiki atvykę į TheATRIUM – ir ačiū, kad esate su mumis!

Gintaras Grajauskas
Klaipėdos dramos teatro ir festivalio TheATRIUM meno vadovas

Vienintelis TheATRIUM kriterijus – kokybė. Atrinkinėdami spektaklius festivaliui mes stengiamės patys „gyvai” juos pamatyti, sekame naujus mums įdomių teatrų ir režisierių pastatymus. Regis, kartais mums tai visai neblogai pavyksta. Tai liudija Jūsų susidomėjimas festivaliu. Festivalio TheATRIUM koncepcija be galo paprasta: mes tiesiog norime rodyti Jums gerus spektaklius – ir žiūrėti juos su Jumis kartu, ir jausti malonumą. Žiūrėti gerus spektaklius kartu su gera, protinga publika, jausti jos emocijas – didžiulis džiaugsmas. Sakau tai be lašelio dirbtinio patoso.
Šiemet parodysime Jums spektaklius iš Italijos, Japonijos, Lenkijos, Rusijos ir Čekijos. Labai džiaugiamės, kad įvyks jau antroji Lietuvos teatro vitrina, kurioje užsienio festivalių organizatoriams pristatysime geriausius Lietuvos teatrų spektaklius – 15 spektaklių per 5 dienas.
Sveiki atvykę į TheATRIUM – ir ačiū, kad esate su mumis!

Gintaras Grajauskas
Klaipėdos dramos teatro ir festivalio TheATRIUM meno vadovas

Mylimi Klaipėdos dramos teatro, „TheATRIUM“ žiūrovai, teatro gerbėjai, fanai – visi, kurie nors kartą buvote teatre, džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti su V tarptautiniu teatro festivaliu! Sunku patikėti, kad tai vyksta, nes visos aplinkybės buvo prieš tikrus susitikimus, tikrą bendravimą ir tikrą teatrą.

Visa „TheATRIUM“ komanda sveikinasi ir sveikina Jus, nes viskas įmanoma tik esant bendruomenėje. Todėl kiekvienais metais sakau, kad tai mūsų visų festivalis.

Visi turime pasirinkimą tiek skausmui, tiek džiaugsmui – nėra tokios situacijos, kurios neįmanoma išspręsti. Svarbu pasirinkimo akivaizdoje nedvejoti, rinktis tai, kuo tiki: BŪTI AR NEBŪTI. Mes, „TheATRIUM“ komanda, savo veikloje ir gyvenime pasirinkome BŪTI. Šis festivalis skirtas tiems, kurie taip pat renkasi BŪTI.

BŪKIME kartu teatre, BŪKIME laimingi ir sėkmingi – tiesiog BŪKIME!

Tomas Juočys
Teatro vadovas