Renginiai kraunami
18:30
01.
06

KEELEY FORSYTH

Jungtinė Karalystė

Didžioji salė
1.00 (be pertraukos)

Keeley Forsyth yra kompozitorė, dainininkė ir aktorė.
K. Forsyth muzika sutelkta į išskirtinį emociškai neapdorotą ir magnetinį vokalą, kintantį nuo griaunančio iki pakylėjančio. Veikėjai, užpildantys jos dainas, pasakoja apie potvynius ir atoslūgius; laisvę ir įkalinimą, sunkiai iškovotą triumfą ir tamsesnius buities kampus.
Jos debiutinis albumas „Debris“ (2020) – intymus asmeninių pokyčių dokumentas, atvirai išliejantis persekiojančius dainų tekstus, apibūdinančius už uždarų durų vykstančius seisminius lūžius.
Antrasis K. Forsyth albumas „Limbs“ (2022) pristato platesnę paletę: į jos balsą grįžta ritmai ir stygos. Rezultatas tampa aiškesnis ir erdvesnis. Apie jos albumus kritikai atsiliepė vienbalsiai teigiamai, „The Sunday Times“ paskelbė, kad jos debiutas yra „vienas ryškiausių [albumų] per pastaruosius metus“, o „The Guardian“ jos darbą apibūdino kaip „šiurpinančią Scott Walker „Tilt“ palikuonę; Aldous Harding „Designer“ labiau nerimą keliančia vyresniąja seserimi. Neseniai ji sukūrė muziką Maxine Peak filmui „Nesuderinama“ (2023).
Aktorės vaidmenyje K. Forsyth pasirodys dviejuose filmuose: režisieriaus Yargos Lanthimos, nominuotame „Oskarui“ ir režisierės Jessica Hausner „Club Zero“, nominuotame „Auksinės palmės šakelei“.