Renginiai kraunami
23.
05.
27–28
22:00

Monikaze x montag tanzen

TEMA (Naujoji Uosto g. 3)

Lietuvos teatro vitriną uždarys vakarėlis vienoje iš ikoninių Klaipėdos laisvalaikio erdvių. Jame atsisveikinimo melancholiją skiesime pažadais susitikti kitais metais ir teatrinius sapnus atvertomis akimis išgyventi įkvepiančia muzika.
Muzikinę vakaro aurą tapys viešnia iš Vilniaus Monikaze ir uostamiesčio publikos mylimas montag tanzen kolektyvas.

Monikaze: naujos kartos elektroninės muzikos atlikėja, jos kūrybą galima apibūdinti kaip avant-pop, inspiruotą IDM, elektroninės muzikos, džiazo ir kitų stilių, kuriuose persipina sintetinių ir akustinių garsų deriniai, efektuotas vokalas. 2021 m. pelnė „M.A.M.A“ apdovanojimą kaip „Metų elektroninės muzikos atlikėja“. 2023 m. buvo tarp penkiolikos kylančių Europos muzikos talentų, nominuotų prestižiniams Europos muzikos apdovanojimams „Music Moves Europe 2023“.

montag tanzen trejybė išsiskleidžia vienas kitą papildančiais ir švelniai vienas kitam prieštaraujančiais nariais: Lukui Feser labai patinka krepšinis. Kadangi lemiamoje kovoje derinys vienas ant vieno yra jo mylimiausias pasirinkimas, vakarėlyje žada jį demonstruoti afro ir indie dance ritmais. Saulius klausosi visko – nuo psichodelikos iki pamirštos lietuviškos estrados muzikos, tad ir šokių aikštelėje kelia chaosą. „TheATRIUM“ vakarėlyje dalinsis indie dance, afro-house bei disco garsais. Gerbiamas dienomis yra lingvistas ir anglų kalbos mokytojas, naktimis taip pat, bet dar ir šokdina įvairiais ritmais. Vakarėlyje užduos disco ir greito ghetto house namų darbus.

Bilietus bus galima įsigyti ir renginio vietoje.